Osiągnięcia

SUKCESY XX- LECIA SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO  (1997-2017)

RAFAŁ MAJKA 3 miejsce – Igrzyska Olimpijskie start wspólny – Brazylia 2016
3 miejsce -Klasyfikacja końcowa Vuelta a Espana 2015
3 wygrane etapy Tour de France oraz 2 x koszulka najlepszego górala 2014 i 2015
Wygrany etap Vuelta a Espana 2017
1 miejsce – Klasyfikacja końcowa Tour de Pologne 2014

MACIEJ BODNAR Pierwszy szkolny olimpijczyk, Londyn 2012
Wygrany etap Tour de France 2017, wygrany etap Tour de Pologne 2015
6 miejsce – Igrzyska Olimpijska jazda indywidualna na czas – Brazylia 2016
4 miejsce – Mistrzostwa Świata jazda indywidualna na czas – Katar 2016
V-ce Mistrz Europy w jeździe indywidualnej na czas Dania 2017

Paweł Poljański 2 x 2 miejsce na etapach Vuelta a Espana 2017 ; 3 miejsce Puchar Świata Juniorów – Włochy 2008; 3 miejsce PŚJ Giro Della Lunigiana Włochy 2008; 5 miejsce PŚJ Tour de d’Istrie Chorwacja 2008
Jarosław Marycz 2 miejsce – MME start wspólny Belgia 2009; 4m – MŚJ jazda ind. na czas Austria 2005; 2m- PŚJ Włochy 2005; 8m MEJ jazda ind. na czas Rosja 2005; 10m MEJ start wspólny Rosja 2005
Grzegorz Stępniak 3m- MME tor- wyścig drużynowy na dochodzenie Białoruś 2009; 3m – MME tor omnium Rosja2010; 6 m PŚJ Grudziądz 2006
Szymon Sajnok klasyfikacja końcowa Pucharu Świata na torze w konkurencji omnium 2017; 2m- MME tor- omnium Włochy; Wygrane 2 serie PŚ na torze w omnium Chiny, USA 2016 i 2017; 5 m PŚJ na Paris Roubaix
Alan Banaszek Mistrz Europy Juniorów start wspólny – Estonia 2015; 3m- MME tor-madison Włochy 2016; 10m – Młodzieżowych Mistrzostw Świata start wspólny – Katar 2016
Piotr Kasperkiewicz 2 miejsce MŚJ tor scratch Meksyk 2007; 4m MŚJ wyścig punktowy Meksyk 2007;6m – MEJ-tor – wyścig punktowy Niemcy 2007; 6m – MEJ-tor wyścig ind. na dochodzenie Niemcy 2007
Piotr Gawroński Mistrz Europy MME start wspólny Turcja 2010; 3m MEJ jazda ind. na czas Bułgaria 2007; 3m MEJ start wspólny Włochy 2008; 4 m PŚJ Course de la Paix Czechy 2008
Łukasz Bujko 1miejse- PŚ Klasyfikacja końcowa Chiny Tor w scratch 2010; 6m- MEJ tor wyścig punktowy Włochy 2004
Adrian Działakiewicz 3m- MŚ sztafeta MTB Nowa Zelandia 2006
Michał Nawrocki 2m -MEJ tor wyścig drużynowy na dochodzenie ; 6m MEJ tor wyścig ind. na dochodzenie Włochy 2005 5m -MEJ tor wyścig drużynowy na dochodzenie; 7m MEJ tor wyścig ind. na dochodzenie Grecja 2006
Hubert Tułacz 2m -MEJ tor wyścig drużynowy na dochodzenie Włochy 2005; 4m MMŚ tor wyścig punktowy Niemcy 2006
Maciej Ułanowski 1miejsce PŚJ Grudziądz 2006; 5m-MŚJ start wspólny Austria 2005; 6m PŚJ Grudziądz 2005
Damian Sławek 2miejsce – MME tor wyścig eliminacyjny Portugalia 2017
Paweł Zaleśny 5miejsce – MEJ tor- wyścig drużynowy na dochodzenie Portugalia 2014

Przemysław Pietrzak 1m PŚJ Austria 2001 Sylwester Janiszewski 10m-MŚJ w przełaju Holandia 2006
Łukasz Modzelewski 2m PŚ Austria 2004 Mariusz Pawełkowicz 3m PŚ Francja 2004 Jarosław Baranowski 3m PŚJ Grudziądz 2001 Szymon Wasiak 9m- MŚJ start wspólny Francja 2000 Mateusz Taciak 3m- PŚJ Grudziądz 2002 Paweł Borucki 9m- MEJ start wspólny Bułgaria 2007

Szymon Rekita 6m – MEJ jazda ind. na czas Holandia 2012; 7m- MME jazda ind. na czas Francja 2016
Przemysław Kasperkiewicz 9 miejsce- MME start wspólny Francja 2016;
Aurela Nerlo 8 miejsce- MEJ jazda ind. na czas Francja 2016; pierwsza nasza absolwentka na ME i MŚ elita kobiet
Bartosz Rudyk 2m- MEJ tor-drużyna na dochodzenie Włochy 2016; 3m- MME tor-drużyna na dochodzenie Portugalia 2017; 4m- MEJ tor-1km ind. Włochy 2016; 5m – MME tor- wyścig ind. na dochodzenie Portugalia 2017
Mikołaj Sójka 3m- MEJ tor- wyścig drużynowy na dochodzenie Grecji 2015; 5m- MŚJ to r- wyścig drużynowy na dochodzenie Kazachstan 2015; 5m- MEJ tor – wyścig drużynowy na dochodzenie Portugalia 2014
Filip Prokopyszyn 2 miejsce MŚJ tor- scratch Włochy 2017; 2 m MEJ tor- scratch; 4m wyścig drużynowy na dochodzenie i 10m- wyścig indywidualny na dochodzenie Portugalia 2017
Damian Papierski 4m MEJ tor – wyścig drużynowy na dochodzenie i 5m- MEJ tor Omnium Portugalia 2017
Wiktor Richter 4m MEJ tor- wyścig drużynowy na dochodzenie i 9m wyścig ind. na dochodzenie Portugalia 2017
Dawid Burczak 9m- MEJ start wspólny Dania 2017
Józef Rektor
Wielokrotni reprezentanci Polski, medaliści Mistrzostw Polski na szosie i torze: Dawid Ździebłko, Adrian Faltyn, Grzegorz Gerbera, Grzegorz Gieracki, Bartłomiej Matysiak, Mateusz Komar, Marcin Wolski, Bartosz Pajor, Piotr Lis, Kamil Kuświk, Paweł Charucki, Karol Domagalski, Kornel Sójka, Dariusz Głuszak, Szymon Godras, Paweł Piotrowicz, nieżyjący Artur Komisarek, Wojciech Migdał, Michał Kadrzyński, Andrzej Pawlaczyk, Tomasz Kudelski, Marek Kulas, Dominik Oborski, Bartosz Warchoł, Patryk Komisarek, Wojciech Sykała, Patryk Krzywda, Tobiasz Lis, Maciej Kasperkiewicz, Tobiasz Pawlak, Gracjan Szeląg, Mikołaj Gutek, Kamil Turek, Karol Kuklewicz, Szymon Jąkała, Adrian Kaiser, Adrian Mrówka , Adam Kuś, Daniel Wieczorek, Janusz Kamiński, Paweł Brąz, Szymon Biesek, Radosław Kozica, Dawid Gieracki, Mikołaj Konieczny